Červen 2011

Nemocná přes léto? KATASTROFA ..nepřítomnost na blogu SUMMER !!♥

30. června 2011 v 18:21 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Ahoj:)..
Omlouvám se předem že nepřidávám nic jiného než deníček ..a taky že neobíhám ale mám důvod pokazil se mi noťas a sem nemocná takže dnes sem si byla pro vysvědčení..no mohlo být lepší :) a to loučení ..ale ještě budu na základce jeden rok takže..Jinak sem přišla domů a šla spát celý den jen ležím ani na počítači nějak nejsem až teď a navíc zítra brácha slaví 18 takže bude pařba! :D musím se nějak zázračně vyléčit..OMLOUVÁM SE ŽE NEOBÍHÁM teď oběhnu ale moc tu nebudu teď ale to snad chápete..jsou prázdniny takže článek napíšu vždy když budu mít čas..takže obíhat budu taky jen když budu mít čas na blog hned po prázdninách to bude zase v plném proudu..Snad si mě nevymažete..
Takže dá se říct že teď je menší pozastavení..ale psát budu občas..
MĚJTE SE..užíjte si prázdniny s láskou Dee♥

New..

29. června 2011 v 16:50 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Ahoj:)
Jím mexický rohlík a píšu..teď jsem přišla z města totální vyčerpání je tam vedro jak v ****.. Koupila sem si 2 kraťasy EXE sou skvělý %)..Potom sem si koupila takové ty gumové náramky ve tvaru zvířat které vrátí hned zpátky tvar víte ne?..:D zítra poslední den školy..to bude zase loučení ://.. Ale konečně budu mít klid my všeci budeme mít ..
Sem jakási nemocná..mám rýmu bolí mě v krku a motá se mi šiška..tak se dopuju práškama a kapkama abych byla zdravá..je krásně takže se jdu opalovat ..
NEW: bude nový layout který jsem si objednala ještě kdysi dávno s Ninou Dobrev a teď se mi dostavil..takže bude změna je krásný takže přejdeme chvilku na Ninu a potom zase někdy v létě udělám něco letního :)
Mějte se..

Peněženka

29. června 2011 v 16:46 | °Danielka°_-* |  Style
¨
No není ta peněženka k sežrání ?..:D

MAYBE!!..

28. června 2011 v 15:52 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Hi my darlings:)
Jak se máte?..Já po dnešku zajímavě :P
Dnes mi z ničeho nic napsal ten "pan dokonalý" jestli někam nezajdeme..a že klidně zamnou přijede autem jen se stačí domluvit..takže jsem byla překvapená přímo sem valila oči! Takže čas má příští týden..jelikož jsou ve studiu a nahrávají nové CD s klukama..Takže tak:) No jsem strašně ráda že se ozval..A taky je tu jedna nepříjemná věc..pořád mě otravuje jeden kluk kterýho nejde odpálkovat..jsem už na něho vážně hnusná ale on se nedá odbýt už mě to vážně nebaví..Dnes je krásně ale byla strašná nuda ve škole!:// Zítra budem koukat jak vybraný děcka sportují..ZÁBAVIČKA!..
Právě jím čokoládu%) a poslouchám..mám několik nových fotek tak vám sem jednu nebo 2,3..dám :D Asi půjdu zkouknout nějaký díl Glee..tak tedy oběh udělám zítra a taky jdu zítra koupit bráchovi k 18 nějaký dárek..máte nápady? :D SEM S NIMA!:P
OMLOUVÁM SE ŽE TEĎ PÍŠU JEN ČLÁNKY A NEPŘIDÁVÁM NIC JINÉHO ALE NENÍ ČAS!! ZAČÍNAJÍ PŘECE PRÁDZNINY..ALE OD ČTVRTKA ZASE ZAČNU NORMÁLNĚ UVIDÍM :)
Aloha:)

I-I love you like love song baby!

27. června 2011 v 14:06 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Ahojte..
Jinak ve středu jdu s kámoškou do kina na "Pařba v Bangkoku"..uáá těším se úplně miluju ten film Pařba ve Vegas..:) Dnes byla ve škole nuda..jen sme odevzdávali učebnice ale tak hráli sme si u toho karty poslouchali a povídali si:D..
Ale konečně jsem doma!..Naobědvaná,uklidněná,u noťásku :* :D
Už začíná být den ode dne hezčejc takže snad mi to moje opalování někdy výjde! :D
No tak já jdu oběhnout ty mé nejmilejší :) A asi půjdu ven..tak se mějte :)

Píseň dne?..strašně se mi líbí

Už se to blíží..

26. června 2011 v 11:33 | °Danielka°_-* |  Moje kecyAhoj..
Jak se máte? Já fajn :P
Už se to blíží?..ANO prázdniny už tu budou za pár dní a já se z toho asi picnu...:D Včera sem koukala na pohádku "na vlásku" -doporučuji je to krása!:D:*
Pak sme byli na těch pivních slavnostech..no užila sem si to..a né málo;) jednak sem se celkem opila a taky sem poznala jednoho kluka je fajn..ale chodila s ním moje jedna kámoška no..Jinak sem si dokonce zarepovala v taxálu! :D
Dnes to vidím tak že budu ležet v mé supr postýlce a koukat na filmy..a potom budu lepit učebnice://..ve středu máme nějakej sportovní den takže zůstanu doma :D opět..a ve čtvrtek ta velká pohroma zvaná v(y,i)svědčení doteď nevím jaký je tam y/i :D.. Tak teď jdu koukat asi na Já padouch a pak na Dopisy pro Julii..mějte se:P

V tom bazéně bych se hned chtěla koupat %) :D

Damien Rice - 9 Crimes

26. června 2011 v 11:24 | °Danielka°_-* |  Music
Todle je prostě nedokonalejší písnička..je tak smutná :// vždycky se mi chce u ní brečet,ale je nádherná

I waiting for you..

25. června 2011 v 11:35 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Aloha :)
Tak co máte dnes v plánu? Já jdu k večeru na ty pivní slavnosti no..Jinak včera tu byla ta kámoška do dneska tak sme si to užily :) povídaly sme si byly sme na pizze a pak u nás sme ze sebe udělaly ona "čarodějnici" a já "vampírku" :D:D..dám sem foto :P akorát není v dobré kvalitě protože sme to udělaly až kolem 11 večer..:D
Včera jsem měla takovou tu sourozeneckou bitku..:D s bratrem..je mu 18 takže ho nešlo přeprat prostě ne..kousala sem kopala štípala vše!! :D a nic..
Strašně se těším na oběd budeme mít rajskou :D:)
Jinak dnes bych mám náladu na blog takže toho snad udělám dost ..:) zatím foto v c.č:)

The Black Eyed Peas - Don't Stop The Party

25. června 2011 v 11:11 | °Danielka°_-* |  Music

Tip ťop..

24. června 2011 v 10:36 | °Danielka°_-* |  Moje kecy
Hi my darlings :)
Jak se máte?:P..někdo už má prázdniny někdo ještě ne..já sem dnes zůstala doma a vyzkoušela si udělat lokny pomocí papíru a žehličky..FUNGUJE TO!! :)
Odpoledne jedu do města s kámoškou si udělat rozlučkový den protože potom odlítá..:/
V pondělí,úterý,středa,čtvrtek jdeme do školy ale ve čtvrtek už naposled %)
Jinak moje prázdniny budou perně nabité..takže nevím jak tu budu :P asi moc ne..ale to je víc jak jasné :)
Na začátku prázdnin přijede teta s malinkým Sebiškem takže tak..brácha bude slavit 18..potom jedu do Ovy potom k babičce..pak na Pastviny a potom možná ta Francie a třešnička na dortu? :O Na začátku září pojedem já bratr a jeho kámoši ještě s mojí nej.kámoškou někam po Evropě takže se těším %) No a co plánujete vy? :P
Jinak zítra jdou pivní slavnosti :D tak nejspíš půjdu no..moc teď odemně aktivitu nečekejte..přidávat budu ale nevím jak s obíháním takže se nezlobte..
Ps: můj pejsek už je v pořádku :)
xrh