Duben 2011

Jen na skok...

17. dubna 2011 v 15:18 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Ahoj..
Jak vidíte podle názvu jsem tu jen na skok..jen vám napíšu co bylo..a co bude :)
Takže ohledně blogu ještě je stálo pozastavení teď jen oběhnu affka aby věděli že jsem tu byla :).No a jinak včera u nás byla kámoška..stanovaly sme na zahradě :D opíkaly atd..pak za náma večer přijeli kámoši byli opilí..takže byla sranda no :D..akorát ráno nás bolely záda tak sme kolem 6 šly domů do postele %) ..a taky sem přišla na to že mám opařenej malíček!! :D od vody asi..:D a pěkně to bolí taky sme pěkne smrděly od ohně takže až odjela byla řádná sprcha!! :D..no teď se nehorázně nudím takže jdu oběhnout a asi se jdu učit ://..takže se tu mějte zase se vám ozvu..stále není moc času ://
Mejte se ..♥

Pozastávko..krátkodobé

8. dubna 2011 v 22:01 | °Danielka°_-* |  Moje kecy
Ahojte..
No takže budu muset pozastavit..jak vidíte nemám čas :/ přidávám už fakt jen nějaký můj příběh a nic..není čas no takže budu muset pozastavit affs nezlobte se a nemažte si mě prosím..samozdřejmě když budete chtít můžete no:/..tak jinak bych měla o víkendu příštím už být tady..možná i v týdnu :) uvidím moc dlouho to trvat nebude jen potřebuju nějak školu zmanipulovat a je to OK..


Mějte se tu..Danielka♥Laláá...:P

5. dubna 2011 v 18:23 | °Danielka°_-* |  Moje kecy


Ahoj!:)..
Jak se máte? :P já dobře..i když jsem trošku unavená :)..No dnes to bylo ve škole pohodýs..až na tělák :/ ten mě tedy vyčerpal..:D běhat ty kolečka mega a ještě bejzbol..a to nemluvím o té srážce s kámoškou..zrovna jsem běžela na metu ona s míčkem to zašlápnout..a totálně sme to neubrzdily ani jedna a celkem ošklivě sme se srazily :D..modřiny máme na kolenech dodřený ruky...:D noo..neva tak dále :D ani na zumbu sem dnes nešla..nechtělo se mi :/ místo toho jsem byla u mojí BF..a měly sme vážně suprovej babkovskej pokec..několik hodin sme si popíjely na balkoně kávičku a řešily všechno!..:) suprový :P No a v pátek mám rande %)..a v sobotu jdu s nejlepšíma kámošema grilovat :D..se těším a pak jdeme stanovat :D:D..Paka no v tý zimě ale tak jako..prostě se nám chce :D no a nevím co dál psát..asi to že se omlouvám že moc teď nepřidávám ale nemám prostě čas..:( ani na obíhání..ale dnes oběhnu;).
No a včera vypadl Noah !! :'( tyjo..to sem vážně nečekala :( když řekl že soutěž opouští Noah..já sem hned začala brečet jak malý mimino..totálně sem nemohla dýchat ani sem nemohla mluvit nic..:D:( prostě infarkt! :D:( sem to fakt nečekala :(.. doufala sem že tam bude alspoň do toho finále no..:/ asi si všeci řekli že mu hlas nepošlou že fans má dost..a tak to jako ! :D..já mu hlasy posílala! :(..no alspoň že tam mám ještě Haricha! :D jinak bych se fakt nedívala už..:(..
Tak se mějte s pozdravem Danielka :POmluva..(zase) a něco z mých strašidelných story:P ..

3. dubna 2011 v 11:35 | °Danielka°_-* |  Moje kecy

Ahoj..(na fotce jsem opět já..:D)
Jak se máte? já dobře:) ..
Takže se znovu omlouvám že sem tady nebyla..ale byla jsem tak trochu nemocná..a nebyl ani čas teď o víkendu jsem byla u kámošky a pořád venku takže nic..a taky se omlouvám že sem neoběhla:/ oběhnu hned teď..
A teď vám něco povím..včera jsem byla s nejlepšíma kámošema na jednom místě..(bývalá nemocnice kde se léčili jen dýchací problémy a prostě tam umírali lidi no://) ..a ta už několik let není v provozu je stará ošklivá strašidelná :// ..a taky se
tam u toho jezírka co je u toho upálolo 27 (neviných děvčat a žen) co byli podezřelé na čarodejnice..no a tak sme tam byli a oni tam seděli před těma strašnýma dveřma zády k sanatorce..a já koukala na to ! a prostě mívám občas takový slyšiny a vidiny..(asi ze strachu) a prostě sem pořád něco viděla:// oni pořád nechtěli odejít..tak potom sme šli to podruhý obejít a šli sme si stoupnout do prostřed té sanatorky..a najednou sme byli ticho a "něco" začalo klepat jakoby sklíčkem nebo mincí..(tak to znělo) na okno ..oken tam bylo vážně spousta:/ a byli rozbité nebo zadělané a tak..tak sme teda v šoku utekli kousek vedle..a prostě tam sou taky všude dveře do kterých de jít atd..a sou tam i vidět do sprch který sou od krve://..prostě né moc hezký místo..taky když tam chodíte večer a koukáte dovnitř..všeci co tam byli říkají že viděli za okny něco pobíhat..něco bílýho..(já vím sem strašně prostě na duchy věřím a vím že tam jich je spousty) ..;) taky sem měla pořád pocit že nás něco sleduje..a taky sem pořád viděla něco za rohem:/// ...dám vám sem i fotky..sanatoria:) takže v C.č..vím stejně si to nikdo nečte..;) moje keci moc lidí nezajímají tady na blogu..:) tak tedy toto sem vám chtěla povědět:P..

Fashion HK

3. dubna 2011 v 10:53 | °Danielka°_-* |  Style

xrh