něco o AVRIL atd.

20. června 2009 v 15:16

AVRIL MÁ GOOD MUSIC A JINÁÁČ JE HUSTÁ


http://images.askmen.com/galleries/singer/avril-lavigne/pictures/avril-lavigne-picture-5.jpg

//<![CDATA[ GA_googleCreateDomIframe('google_ads_div_HG-Post-Pages-336x280' ,'HG-Post-Pages-336x280'); //]]>
//<![CDATA[ GA_googleCreateDomIframe('google_ads_div_HG-Post-Pages-336x280' ,'HG-Post-Pages-336x280'); //]]>
http://www.mp3lyrics.org/a/avril-lavigne/avril-lavigne_27.JpgHUSTY MNO

Životopis

Avril Ramona Lavigne Whibley, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak
Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.Ale v této době už není divoká skejtařka jako bývala.Těd se už věnuje spíše rodině, zpívá jemnější hudbu a vytvořila svou vlastní módní kolekci- Abbey Dawn.
Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

NEW YORK - MAY 16: Singer Avril Lavigne attends the Maxim Hot 100 Party at the Gansevoort Hotel on May 16, 2007 in New York City.
LOS ANGELES, CA - APRIL 19: Singer Avril Lavigne poses for photographs at an in-store appearance for her new album The Best Damn Thing at the Virgin Megastore on April 19, 2007 in Los Angeles, California.
Cannes, FRANCE: Canadian singer/actress Avril Lavigne poses upon arriving at the Festival Palace for the premiere of US directors Tim Johnson and Karey Kirkpatrick's animated film 'Over the Hedge' at the 59th edition of the Cannes Film Festival in Cannes, southern France, 21 May 2006. The film is presented out-of-competition.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DAVE DAVE | 20. června 2009 v 17:49 | Reagovat

hejj dost goood blog fakt uza nej

2 miruška miruška | 5. července 2009 v 9:23 | Reagovat

good fotky  proste upa nej nej nej  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
xrh